Služby

Naše agentura neustále zkvalitňuje své služby. Důkazem je stále větší počet spokojených zákazníků, kteří u nás nacházejí požadované služby a veškerým komfortem. Náš zákazník je naší prioritou, proto je veškerá naše snaha a pozornost zaměřena právě na něj. Doufáme, že budete s nabídkou služeb spokojeni, jakékoli připomínky samozřejmě vítáme.


Půjčovna

Nemáte dostatek vybavení pro akci dle Vašich představ? Nedělejte si vůbec žádné starosti. Vše zařídíme, přivezeme, postavíme, demontujeme, odvezeme a samozřejmě se postaráme o kompletní úklid Vámi zvoleného prostoru. Schopnost operativně reagovat na požadavky a potřeby zákazníků jsou v této oblasti podnikání samozřejmostí. My se orientujeme nejen na samotné pořádání večírků, oslav a společenských akcí, ale hlavně dbáme na to, aby s našimi službami byl zákazník vždy spokojen.


 

Program

Nevíte si rady s programem? I tento problém svěřte naší agentuře. Zajistíme Vám kompletní program akce a vytvoříme nabídku přesně podle Vašich představ a prostorových možností. Postaráme se o profesionální komplexní produkci akce. Jsme si jisti že na námi organizovanou oslavu či večírek nikdo z účastníků dlouho nezapomene!